fbpx

İletişim

0850 303 50 90

Ergenekon Mahallesi Halaskargazi Caddesi Meydan Apartmanı No:9/1

Şişli / İstanbul

Sık Sorulan Sorular

23 yıldır, içinde bulunduğumuz sektöre öncülük etmeye ve onu farklı alanlar yaratarak tanıtmaya gayret ediyoruz. Gelen her değişimi, talebi ve durumu kontrol ederken süreci geliştirebilmek adına yenilikler yapıyoruz. Bu sebeple koşullara iyi adapte olarak turizm sektöründeki başarımızı,geçen yıl hayata geçirdiğimiz Online Mektep projesine de taşıdık.

Online Mektep eğitimlerine katıldığınız zaman vaktinizi en verimli ve en keyifli şekilde geçirirsiniz. Kaliteli ve zamana uygun şekilde hazırlanan içeriklerle bilginize değer, bakış açınıza farklılık katarsınız.

Etkinlikten 24 ile 48 saat önce mail adresinize Zoom bağlantısı gönderiyoruz. Etkinlik günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. (Etkinliğe katılacağınız cihazda Zoom uygulaması yüklü olmalıdır)

Canlı bağlantı olması dolayısıyla etkinlik kaydını gönderemiyoruz. Ancak kaçırdığınız noktaları bize mail yoluyla ya da sosyal medyadan ilettiğinizde doğru bilgiyi sizinle paylaşabiliriz.

Katıldığınız her bir online etkinlik alanında uzman ve deneyimli eğitmenler, akademisyenler, rehberler, sanat tarihçileri ve arkeologlar tarafından verilmektedir. Etkinlik boyunca size çeşitli görseller, videolar, haritalar ve çeşitli kaynaklardan faydalanarak hazırlanmış içerikler sunulmaktadır. Sanal şehir turları ve sanal müze turlarında, “sanki oradaymışsınız gibi” rehberin anlatımlarıyla gezmeniz ve tüm detaylarıyla etrafı incelemeniz mümkündür.

Etkinliğe anlatımıyla destek veren her uzman eğitmene merak ettiklerinizi sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

Evet. Satın aldığınız ürünü başka ürünlerle değiştirebilir veya etkinlik gerçekleşmeden 24 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Detaylı bilgi:  http://bit.ly/teslimat-ve-iade

Evet. Ekip arkadaşlarınıza, ailenize ve tüm sevdiklerinize kapalı grup olacak şekilde online etkinlik düzenleyebiliriz. Ayrıntıları konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.