Neden Online Mektep?

 • Motivasyonuz her şeydir

  Değişen küresel, ekonomik ve sosyal koşullarda ekibinizin motivasyonu değişebilir, bu normaldir. Klasik motivasyon eğitimlerinden ziyade onların hayatına değer katmak isterseniz Online Mektep ile tanışın.

  Motivasyonuz her şeydir
 • Alanında Uzman Eğitmenler

  Konu hakkında uzun yıllar araştırmalarda bulunmuş deneyimli arkeologlar, sanat tarihçileri ve rehberlerin anlatımları eşliğinde değerli eğitimler sunar.

  Alanında Uzman Eğitmenler
 • İlgi Çekici Başlıklar

  Sanal şehir turları, sanal müze turları ve online kurslarda merak ettiğiniz her sorunun cevabı var. Kars’tan Sicilya’ya, Louvre Müzesi’nden İstanbul Arkeoloji Müzeleri’ne birbirinden farklı onlarca canlı yayın size iyi gelecek.

  İlgi Çekici Başlıklar
 • Uzaktan mı çalışıyorsunuz?

  Uzaktan çalışma modelini etkin kullanmak sizi ekibinizden koparmasın. Online Mektep’le ekip içindeki etkileşimi ve entelektüel seviyeyi arttırır.

  Uzaktan mı çalışıyorsunuz?
 • Ekip İletişimini Güçlendirir

  Online Mektep’in interaktif özelliği sayesinde ekipler, soru-cevap, tartışma ve iş birliği yoluyla birlikte öğrenme deneyimini de yaşarlar.

  Ekip İletişimini Güçlendirir
 • Üretkenliği Tetikler

  Ekibiniz bir yandan motivasyon yükseltirken diğer yandan hiç bilmedikleri uzak diyarları, kültürleri, inançları, mutfakları ve insanları keşfederler. Bu durum daha üretken bireyler olmalarını sağlar.

  Üretkenliği Tetikler
 • Ekibinizin entelektüel birikimini arttırın!

  Ekibiniz, ulusal ya da uluslararası fuar, seminer, kongre gibi birçok farklı işi insanının, kültür ve dil çeşitliliğinin bir araya geldiği toplantı organizasyonlarında fark edilir.

  Ekibinizin entelektüel birikimini arttırın!
 • Mutlu Çalışan = Keyifli İş Ortamı = Kaliteli İş

  Hem bağlarını güçlendiren, hem kültürel birikim kazanan, hem de farklı bakış açılarını tanıyan iş arkadaşlarınız sinerji ortamı oluşturur. Dolayısıyla iş çıktıları da olumlu yönde etkilenir.

  Mutlu Çalışan = Keyifli İş Ortamı = Kaliteli İş
Yeni etkinlikler için
e-bültene kayıt ol

Bültene kayıt olarak yeniliklerden haberdar olun.