Edip Uras
Edip Uras

Eğitmen

0 Eğitim

Edip Uras Kimdir?

1967 yılında İstanbul’da doğan rehberimiz, lise eğitimini Robert Kolej’inde, üniversite eğitimini İstanbul Marmara Üniversitesi’nde İşletme ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Londra Birkbeck’te Psikoloji Yüksek Lisansı sahibidir.  

Dedesi Fenerbahçe’nin 1930’lu yıllardaki kaptanlarından Esat Kaner’dir. Futbola ve güzel oyuna merakı çok küçükken başlamıştır. Kişisel gelişim ile futbolu bir arada anlattığı Futbol Terapi adlı bir kitabı bulunmaktadır. 

2012 yılından beri tamamen gönüllülerden oluşan Premier Lig Türkiye grubunu kurmuştur. İngiltere ve Britanya Adalarındaki futbol konusunda Birlikte yürüttükleri sosyal medya hesapları üzerinden, Ada Futbolu adında bir e-dergi, radyo programları ve maç yorumculuğu yapmaktadır. 

7 yılı İngiltere’de olmak üzere toplam 14 yıllık profesyonel hayatında otelcilik, satış, pazarlama, dış ticaret, perakendecilik ve fuarcılık konularında kurumsal ve şahıs şirketlerinde en alt kademelerden başlamak üzere, orta ve üst kademe yöneticilik yapmıştır. Profesyonel yaşamın ardından ‘patron’ olarak kendi şirketlerini kurmuştur. 11 yıl boyunca farklı konularda üretim, pazarlama ve satış ile dış ticaret alanlarında çalışmıştır. 

2009 yılından itibaren uyguladığı İletişim ve İlişki Koçluğu, NLP Masters ve Regresyon Terapilerinde toplam 9000 saat uygulama tecrübesine sahiptir. Öz farkındalık ve kişisel gelişim üzerine koçluk, mentorluk ve kurumsal eğitimler vermekte, webinar ve konuşmalar yapmaktadır.  

Antonina Online Mektep projesi kapsamında ise, dünyanın önde gelen ihtişamlı, köklü ve bir o kadar da merak edilen stadyumlarını sanal olarak gezdirmektedir. 

Yeni etkinlikler için
e-bültene kayıt ol

Bültene kayıt olarak yeniliklerden haberdar olun.